Aten domy

Opis inwestycji

Domy na Kapitańskiej

Domy na kapitańskiej

Dowiedz się więcej o naszej inwestycji

Nowoczesny, funkcjonalny i efektowny kompleks 8 domów w zabudowie szeregowej według projektu Diana 2. Każdy dom posiada jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Na parterze od strony ogrodowej znajduje się część dzienna, w której obszerny salon połączony jest z jadalnią i funkcjonalnym aneksem kuchennym. Szerokie, reprezentacyjne drzwi balkonowe zapewniające dużo dziennego światła w salonie, jadalni i aneksie kuchennym prowadzą na duży taras, gdzie można wypoczywać i podziwiać własny, zielony ogród. Na piętrze znajdują się trzy wygodne sypialnie o zróżnicowanym metrażu, komfortowa łazienka oraz praktyczne pomieszczenie pralni – suszarni, w którym znajduje się również kocioł centralnego ogrzewania.

Ściany zewnętrzne budynku wykonane będą z bloczka silikatowego o grubości 24 cm, ściany pomiędzy segmentami będą podwójne, z bloczka silikatowego o grubości 18 cm oraz dylatowane 2 cm styropianem w celu zapewnienia jeszcze lepszego komfortu akustycznego. Budynek będzie posadowiony na monolitycznej płycie fundamentowej w celu zapewnienia jak najlepszych warunków nośnych oraz termicznych. Dach pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Dogodna lokalizacja

Spokojna okolica

Funkcjonalny projekt

Solidne wykonanie

Przestronny ogród

Wbudowany garaż

Wykończenie wnętrz

Nasze standardy deweloperskie

Wykończenie na zewnątrz

Nasze standardy deweloperskie

Rzuty budynku

Powierzchnia budynku wynosi 120,1 m²

Pomieszczenie Wielkość
Wiatrołap 7,40 m²
Korytarz 3,40 m²
Łazienka 2,70 m²
Pokój dzienny, kuchnia, jadalnia 30,60 m²
Garaż jednostanowiskowy 18,40 m²
Razem rzut parteru 62,50 m²
Pomieszczenie Wielkość
Korytarz 6,00 m²
Kotłownia 3,10 m²
Pokój 20,50 m²
Łazienka 7,50 m²
Pokój 10,25 m²
Pokój 10,45 m²
Razem rzut poddasza 57,60 m²

Korzyści

Skorzystania z naszej inwestycji

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. Budynek usytuowany bezpośrednio przy oświetlonej drodze asfaltowej. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o 150 m, a spacer na dworzec kolejowy czy do galerii handlowej zajmuje 15 minut. Ponadto w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole oraz kompleks ogólnodostępnych boisk.

Domy murowane z bloczka silikatowego, który jest ekologiczny, trwały i zarazem charakteryzuje się dobrymi parametrami akustycznymi jak i termicznymi (współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,44 W/mK). Fundamentem budynku jest monolityczna płyta fundamentowa, która stanowi o wiele lepsze oparcie dla budynku, a dodatkowo jest też izolowana od gruntu styrodurem o grubości 15 cm, dla zapewnienia jeszcze lepszych parametrów termicznych.

Powierzchnie działek od 278 m² do 679 m², każdy będzie miał do dyspozycji 160 m² samego ogrodu.

Atutem naszych domów jest garaż wbudowany w bryłę budynku, który będzie zamykany bramą firmy Hormann z napędem Promatic z 5 letnią gwarancją.

Drzwi do budynku Wikęd model Premium Termo będą montowane na ościeżnicy aluminiowej, co znacznie polepsza parametry przenikania ciepła.

Na życzenia nowych właścicieli będzie możliwość, za dodatkową opłatą, wykończenia budynku pod klucz, zgodnie z uzgodnioną koncepcją.

Nasze domy

Sprawdź dostępność

Zobacz tabelę
domów!

Zobacz tabelę
domów!

Lokalizacja

Tczew, ul. Kapitańska

Ściany zewnętrzne budynku wykonane będą z bloczka silikatowego o grubości 24 cm, ściany pomiędzy segmentami będą podwójne z bloczka silikatowego o grubości 18 cm oraz dylatowane 2 cm styropianem w celu zapewnienia jeszcze lepszego komfortu akustycznego. Budynek będzie posadowiony na monolitycznej płycie fundamentowej w celu zapewnienia jak najlepszych warunków nośnych oraz termicznych. Dach pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 506 314 402

Wyślij maila

biuro@atendomy.pl

Wypełnij formularz

Przejdź do sekcji kontakt