Aten domy

Opis inwestycji

Apartamenty na Kapitańskiej

Apartamenty na kapitańskiej

Dowiedz się więcej o naszej inwestycji

Nowoczesny ,funkcjonalny i efektowny kompleks 6 apartamentów w zabudowie szeregowej według indywidualnego projektu z nowoczesną bryłą. Każdy apartament posiada miejsca parkingowe. Na parterze od strony południowej ogrodu znajduje się część dzienna, w której obszerny salon połączony jest z jadalnią i funkcjonalnym aneksem kuchennym. Szerokie, reprezentacyjne drzwi balkonowe zapewniające dużo dziennego światła w salonie, jadalni i aneksie kuchennym prowadzą na ogródek, gdzie można wypoczywać. Na piętrze znajdują się dwa pokoje o zróżnicowanym metrażu, komfortowa łazienka. Dodatkowo na poddaszu znajduje się trzeci pokój , który może spełniać rolę sypialni .

Ściany zewnętrzne budynku wykonane będą z bloczka silikatowego o grubości 18 cm, ściany pomiędzy segmentami będą podwójne, z bloczka silikatowego o grubości 18 cm oraz dylatowane 2 cm styropianem w celu zapewnienia jeszcze lepszego komfortu akustycznego. Budynek będzie posadowiony na monolitycznej płycie fundamentowej w celu zapewnienia jak najlepszych warunków nośnych oraz termicznych. Dach pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Dogodna lokalizacja

Spokojna okolica

Indywidualny projekt

Solidne wykonanie

Przestronny ogródek

Miejsca parkingowe

Wykończenie wnętrz

Nasze standardy deweloperskie

Wykończenie na zewnątrz

Nasze standardy deweloperskie

Rzuty budynku

Powierzchnia budynku wynosi 78,59 m²

Parter

Pomieszczenie Wielkość
Przedsionek 2,05 m²
Łazienka 3,32 m²
Korytarz 7,89 m²
Schowek 0,66 m²
Salon z aneksem kuchennym 18,60 m²
Razem rzut parteru 32,52 m²

Piętro

Pomieszczenie Wielkość
Korytarz 10,09 m²
Pokój 9,26 m²
Łazienka 5,89 m²
Pokój 10,15 m²
Razem rzut poddasza 35,39 m²

Antresola

Pomieszczenie Wielkość
Antresola 10,68 m²
Razem rzut antresoli 10,68 m²

Korzyści

Skorzystania z naszej inwestycji

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. Budynek usytuowany bezpośrednio przy oświetlonej drodze asfaltowej. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest o 150 m, a spacer na dworzec kolejowy czy do galerii handlowej zajmuje 15 minut. Ponadto w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole oraz kompleks ogólnodostępnych boisk.

Domy murowane z bloczka silikatowego, który jest ekologiczny, trwały i zarazem charakteryzuje się dobrymi parametrami akustycznymi jak i termicznymi (współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,44 W/mK). Fundamentem budynku jest monolityczna płyta fundamentowa, która stanowi o wiele lepsze oparcie dla budynku, a dodatkowo jest też izolowana od gruntu styrodurem o grubości 15 cm, dla zapewnienia jeszcze lepszych parametrów termicznych.

Powierzchnie działek od 278 m² do 679 m², każdy będzie miał do dyspozycji 160 m² samego ogrodu.

Drzwi do budynku Wikęd model Premium Termo będą montowane na ościeżnicy aluminiowej, co znacznie polepsza parametry przenikania ciepła.

Na życzenia nowych właścicieli będzie możliwość, za dodatkową opłatą, wykończenia budynku pod klucz, zgodnie z uzgodnioną koncepcją.

Nasze apartamenty

Kliknij i sprawdź dostępność

Zobacz tabelę
apartamentów!

Zobacz tabelę
domów!

Lokalizacja

Tczew, ul. Kapitańska

Ściany zewnętrzne budynku wykonane będą z bloczka silikatowego o grubości 24 cm, ściany pomiędzy segmentami będą podwójne z bloczka silikatowego o grubości 18 cm oraz dylatowane 2 cm styropianem w celu zapewnienia jeszcze lepszego komfortu akustycznego. Budynek będzie posadowiony na monolitycznej płycie fundamentowej w celu zapewnienia jak najlepszych warunków nośnych oraz termicznych. Dach pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 506 314 402

Wyślij maila

biuro@atendomy.pl

Wypełnij formularz

Przejdź do sekcji kontakt